Paketler

DNS Security Essentials

58$29,95$ / 1 Yıl
Satın Al

DNS Security Advantage

89.9$44.95$ / 1 Yıl
Satın Al
Destek Hakkında Bilgi Al

Paket Detayları

 

 

 

Yeni Nesil Siber Güvenlik Çözümü Cisco Umbrella ile Tanışın

Umbrella, önde gelen recursive-DNS(büyük DNS sağlayıcısı) olarak, her büyüklükteki ve sektörden işletmenin internete güvenle bağlanmasına yardımcı oldur. Kullanıcıların çalıştığı her yerde kolay ve güvenli bağlantı sağlar. Kuruluşların doğrudan internet erişimini kullanmasına yardımcı olur, DNS katmanı güvenliği ve etkileşimli tehdit istihbaratına ek olarak Cisco Umbrella, artık güvenli web ağ geçidi, güvenlik duvarı ve bulut erişim güvenliği aracısı (CASB) işlevinin yanı sıra Cisco SD-WAN entegrasyonu ile, tek bir bulut güvenlik hizmeti sağlar.

DNS katmanı güvenliğiyle her yerde kullanıcıları koruyun

20.000`den fazla kuruluşa (sürekli artıyor) hızlı, güvenli ve güvenilir bir internet deneyimi sunuyoruz. Kötü amaçlı ve istenmeyen domainleri, IP adreslerini ve bulut tabanlı uygulamalarına bağlantı kurulmadan önce engelleyerek tehtitler size ulaşmadan daha bulutta önlüyoruz.

İşletmenizin geleceği için bulut güvenliği

İşletmeler dönüşürken, ağ ve güvenlik ekiplerinin siber saldırıları durdurmak için birlikte ve daha etkin çalışması gerekir. Bu nedenle Cisco, güvenliğin bakış açınızı değiştiriyor. Cisco Umbrella, birden fazla güvenlik hizmetini birleştirerek, daha fazlagörünürlük ve güvenlik özellikleri sağlar. Ağınızı ve doğrudan internet erişiminizi güvence altına almak için Umbrella`yı kolayca entegre edebilirsiniz.

Günümüz siber tehditleri için gerçek güvenlik

Birçok işletme, son derece hassas bilgilerini, çalışanlarını ve uzak ofislerini kötü amaçlı yazılımlara ve diğer tehditlere karşı korumak için Cisco Umbrella`yı seçiyor, böylece siz kendi işinize daha fazla odaklanabilirsiniz.

 

__________________________________________________________

Bulut tabanlı siber güvenlik çözümleri ile

güvende olacağınız biliyor musunuz?

 

Sorularınız için info@bizbulut.com