Paketler

Cisco Secure EndPoint Essentials

84$42,95$ / 1 Yıl
Satın Al

Cisco Secure EndPoint Advantage

98$49,95$ / 1 Yıl
Satın Al

Cisco Secure EndPoint Premier

112$56,95$ / 1 Yıl
Satın Al
Destek Hakkında Bilgi Al

Paket Detayları

 

 

 

Kötü amaçlı yazılımlar ve Siber Saldırıları önlemek için daha fazla görünürlük ve kontrol

Cisco Secure EndPoint (AMP for EndPoint) ile siber saldırıları önlemek için global tehdit zekası, gelişmiş sandboxing ve gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım engelleme özelliklerine sahip olursunuz. Ancak sadece önleme sistemlerine dayalı güvenlik, güvenlik değildir. Bu nedenle Cisco Secure EndPoint aynı zamanda ağınızdaki dosya etkinliklerini geniş çaplı olarak sürekli analiz eder. Bu sayede kötü amaçlı yazılımları kolayca algılayabilir, yayılmasını önleyebilir ve kaldırabilirsiniz.

Global tehdit zekası

Her gün milyonlarca kötü amaçlı yazılım örneğini ve terabaytlarca veriyi analiz eden Cisco Talos uzmanları bu bilgileri AMP`ye aktarır. Sonrasında dosyaları, telemetri verilerini ve dosya davranışlarını yapay zeke ve zengin database ilişkilendiren AMP, bilinen ve yeni çıkan tehditlere karşı proaktif savunma sağlar.

Gelişmiş sandboxing

Gelişmiş sandboxing özelliği, 700`ü aşkın siber tehdit davranışını, dosyaların statik ve dinamik analizlerini otomatik olarak gerçekleştirir. Bu analizler, iyi gizlenen tehditleri ortaya çıkarır ve güvenlik ekibinizin karmaşık saldırıları anlamasına, önceliklendirmesine ve engellemesine yardımcı olur

Anında zararlı yazılım algılama ve engelleme

Sisteminize girmeye çalışan kötü amaçlı yazılımları gerçek zamanlı olarak engelleyin. AntiVirus Engine`leri, bire bir imza eşleştirme, makine öğrenimi (Machine Learning) ve kısmi parmak izi (Fingerprint ) teknolojilerinden yararlanan AMP, bilinen ve bilinmeyen zararlı yazılımları ve dosyaları giriş anında analiz eder. Sonuç mu? Daha fazla güvenlik ve otomatik koruma.

__________________________________________________________

Siber tehditlere karşı işletmenizi

korumak istemez misiniz?

 

Sorularınız için info@bizbulut.com